Menu Close

Університет Алабами в Бірмінгемі (УАБ) – University of Alabama at Birmingham (UAB)

Posted in Університети
Університет Алабами в Бірмінгемі

СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ: Бірмінгем, штат Алабама

Вступ до University of Alabama at Birmingham

Зарахування на перший курс, підготовчі курси, переведення на магістратуру.

Вік, з якого приймають на навчання: 16+.

Мова навчання: англійська.

ОписВартістьЗручностіЗарахуванняШоуріл

Університет Алабами в Бірмінгемі

Упродовж 50 років UAB був піонером у світі освіти. Це дух, який не зупиняється на досягнутому і дивиться у майбутнє. На те, яким може бути світ. Що виливається у дослідницькі проєкти, які є не просто пунктами у портфоліо, але й осмисленим внеском для громади як вдома, так і за кордоном. Це означає, що студенти можуть бути впевнені, що володіють академічними ресурсами та підтримкою науково-дослідного інституту, щоб перетворити свої ідеї на відкриття.

Університет постійно інвестує, впроваджує інновації та пропонує більше студентам. У 2016 році UAB побудував новий студентський центр Hill. Вражаюче обладнане місце, яке забезпечує простір для студентських заходів, зборів та послуг, а також зустрічей та конференцій. Школа бізнесу Коллат, Школа медсестер та будівлі університетських залів нещодавно відремонтовані та забезпечують кампус передовими науково-дослідними засобами, аудиторіями та можливостями для підвищення рівня освіти на наступний рівень. Ви знайдете модернізовані їдальні, театр-стадіон, двоповерхову книгарню та магазин техніки. Також функціонує Центр обслуговування студентів для реєстрації на курси, на облік, паркування, для фінансових питань та випуску студентських посвідчень.

Напрямки вищої освіти:

 • Бізнес (Business)
 • Комп’ютерні науки (Computer Science)
 • Інженерна справа (Engineering)
 • Догляд пацієнтів (Nursing)
 • Охорона здоров’я (Public Health)
 • Прикладні науки (Science)
 • Наука даних (Data Science)
 • Біотехнологія (Biotechnology)
 • Бізнес-адміністрування (Business Administration)
 • Кібер-безпека (Cyber Security)
 • Освіта (Educational Studies)
 • Електро- та комп’ютерна техніка (Electrical and Computer Engineering)
 • Менеджмент інженерії (Engineering Management)
 • Випробовування матеріалів (Materials Engineering)
 • Подвійний диплом МБА і охорона здоров’я (MBA/MPH)
 • Механіка (Mechanical Engineering)
 • Біомедицина (Biomedical Sciences)
 • Громадська адміністрація (Public Administration)
 • Навчання англійській мові, як іноземній (TESOL)

І курси англійської мови для вищої освіти. Як для зарахованих студентів, так і для вступників.

Переведення на магістратуру. Вступні програми

Інтегрована магістерська програма (Integrated Master’s Program)
Якщо ваш рівень англійської мови відповідає вимогам магістратури і вам корисна додаткова академічна та культурна підтримка. Тоді ви можете вступити напряму до університету та отримати додаткову увагу, необхідну студентам-іноземцям на магістратурі.
Семестр програми і подальше навчання на загальній магістратурі веде до отримання диплома магістра.
Вартість навчання від 16200 доларів США за семестр. В разі успішного завершення програми за перший семестр, другий семестр оплачується як на загальній магістратурі.

Міжнародний перший курс (International Year One)
Міжнародний перший курс дозволяє почати зараховувати години необхідні для отримання диплома. Навіть якщо ваші оцінки не достатні для зарахування, а ріень англійської мови не відповідає вимогам для прямого вступу. Ви отримаєте додаткову підтримку для переведення на програму бакалавра протягом першого курсу. Та зможете отримувати диплом за стільки ж часу, скільки це потрібно з першого курсу. Згідно вашого рівня англійської мови, ви можете пройти програму “Міжнародний перший курс” за один або декілька семестрів.
Програма і подальше навчання на бакалаврських програмах УАБ ведуть до отримання диплома бакалавра.
Від 17000 доларів США за семестр. Тривалість навчання 1-3 семестри.

Переведення (Transfer Program)
Якщо ви вже отримуєте освіту. І бажаєте перевестися до університету в США. Тоді наша програма переведення (UTP) призначена саме для вас. Наші консультанти переглянуть ваші наявні оцінки, щоб уникнути повторення в програмі навчання. До початку програми ви отримаєте перелік годин, які можна перевести в американський диплом. Тривалість програми різна з врахуванням ваших навичок англійської мови.
Програма переведення і подальше навчання на бакалавра веде до отримання диплома бакалавра.
Від 17000 доларів США за семестр. Тривалість навчання 1-3 семестри.

Вступна магістерська програма (Graduate Pathway)
Ця програма дасть вам академічну основу навчання в США, практику навчання в англомовному суспільстві та зарахування на магістратуру. Ви отримаєте найвищий рівень підтримки протягом усієї програми, включно з персоналізованою академічною консультацією.
Вступна магістерська програма і подальше навчання на загальній магістратурі веде до отримання диплома магістра.
Від 16200 доларів США за семестр. Тривалість навчання до 3-х семестрів.

Курси англійської мови для вищої освіти. Як для зарахованих студентів, так і для вступників до різних вишів США.
Від 4500 доларів США за семестр. Тривалість навчання 1-4 семестри.

Прямий вступ на бакалавра або магістра
Якщо ви вже задовольняєте вступні вимоги щодо академічної успішності та рівня володіння англійською мовою. Тоді можете подати заявку безпосередньо на ступінь бакалавра чи магістра.

Бакалаврат

Навчання на бакалавра типово триває 3 роки. Деякий фах потребує 4 роки.
Фактична вартість і тривалість навчання залежить як від фаху, який здобувається. Так і від програми вищого навчального закладу для бакалаврів. В Сполучених Штатах Америки ступінь бакалавра вважається повною вищою освітою.

Рік навчання на бакалавра від 26000 (приблизно) доларів США за академічний рік (2 семестри).

Магістратура

Програми магістра пропонуються на 1-2 роки.
Фактична вартість і тривалість навчання залежить як від фаху, який здобувається. Так і від програми вищого навчального закладу для магістрів. В Сполучених Штатах Америки магістратура вважається післядипломною вищою освітою.

Рік навчання на магістратурі від 20000 (приблизно) доларів США за академічний рік (2 семестри).


Супутні і додаткові витрати, які не включені у вартість навчання:
– Канцтовари;
– Студентські внески;
– Страхування;
– Oсобисті організаційні витрати, кишенькові;
– Помешкання з харчуванням;
– Трансфери від/до аеропорту;
– Авіаквитки та інші транспортні видатки;
– Доставка візового листа;
– Оформлення візи;
– Витрати на подання вступних пакетів документів;
– Послуги агенції.

Проживання

Помешкання на території кампусу

Життя в кампусі поставить занурить вас центр подій університету. З легким доступом до ідилічного центру міста Бірмінгем. Ви зможете відвідувати заняття, маючи неподалік ресторани, арт-центри та розважальні заклади.

Коли ви живете в кампусі, ви маєте легкий доступ до бібліотеки, студентського центру, навчальних груп та кар’єрних служб. Навчальні спільноти з’єднують вас зі студентами зі схожими інтересами чи академічними цілями. Запланована громадська діяльність допомагає вам долучитися до спільнот. І ви знайдете можливості лідерства у своїй резиденції та в усьому кампусі.

Люкс-резиденція Blazer Hall
Blazer Hall – це резиденція студентів магістратури проживають. В кімнаті надається постільна білизна, ліжко, письмовий стіл, ванна кімнату та часткову кухню. У резиденції є пральня, навчальні зали, громадські приміщення, копіцентри, Wi-Fi та Ethernet, підключення до кабельного телебачення. Та стійка реєстрації, яка працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.

Ціна: від 7 645 доларів США за семестр.

Двомісна кімната в квартирі зі спільною ванною кімнатою
Двомісні номери оснащені двома односпальними ліжками в квартирі.

Ціна: від 4680 доларів США за семестр.

Студентське життя

UAB може похвалитися 250+ студентськими клубами та організаціями, що зосереджуються на лідерстві, культурі, громадській активності, братствах та громадських спільнотах, вірі, медіа та ін. Незалежно від рівня зацікавленості та досвіду, у вас буде шанс співпрацювати з іншими американськими та закордонними студентами по всьому містечку, коли вступите у гурток, який ви вибрали.

Спорт
Університет пишається тим, що майже 400 студентів-спортсменів беруть участь у 18 видах спорту NCAA, у США. Відбір спортсменів та стипендії визначаються тренерськими штабами університету та є дуже конкурентними.

З 21 клубним видом спорту, включаючи лакрос, футбол, крикет та регбі, ви можете розгорнути свою спортивну силу, набуваючи нових друзів та отримуючи чудові навички, такі як лідерство та командна робота. Клубні види спорту – це чудовий спосіб зануритись у легку атлетики на менш змагальному рівні. Клубний спорт – це зареєстрована студентська організація, яка може надати програму навчання, відпочинку чи змагань у певному виді спорту чи діяльності. Клубні види спорту відрізняються за розміром та рівнем майстерності з метою задоволення потреб та інтересів студентів, викладачів та персоналу. Кожен клуб встановлює власну організаційну структуру, рівень керівництва та результативність. В даний час в UAB працює 21 клубний вид спорту, включаючи крикет, лакрос, футбол та регбі.

Віра
Асоціація міністерства кампусів UAB (CMA) складається з професійних міністрів університету, які виступають в університеті як представники відповідних віросповідань. CMA прагне включити в своє членство, яке вам доступне незалежно від вашої віри. CMA працює з UAB, щоб забезпечити та покращити духовне життя кожного з університетських громад.

Харчування
Харчування на території кампусу дає вам перевагу ніколи не перейматися мати достатньо готівки в кишені. У нас є 12 ресторанів, всі з яких приймають ОДНУ картку на оплату, і два магазини зручностей на території кампусу. З усіх варіантів, які ви можете їсти в Commons on the Green, до фастфудів таких як Sandbrela’s Flatbread Cafe і Panera Bread, є багато варіантів.
Їдальня також бере до уваги харчові алергії та непереносимості. Страви, які не містять молока, яєць, пшениці, сої, молюсків, арахісу, деревних горіхів або клейковини, можна знайти на станції Simple Servings.
На кампусі також є дві кав’ярні Starbucks, які відкриті рано вранці та пізно вночі, щоб дати вам додатковий приріст енергії, коли вам це найбільше потрібно.

Забезпечення вашого здоров’я та безпеки
Ваша безпека – наш головний пріоритет. Усі будівлі кампусу контролюються електронними системами контролю доступу 24 години на добу, а в залах проживання черговий персонал увесь день. UAB має власне повноцінне правоохоронне агентство на території кампусу. Система B-ALERT використовується для одночасного спілкування з усім кампусом за допомогою голосових дзвінків, SMS та електронної пошти, тому ви завжди в курсі. Транзитний транспорт Blazer Express, автобусний сервіс UAB пропонує безкоштовний транспорт для студентів, співробітників та авторизованих відвідувачів по шести маршрутах – частина з яких курсує і о півночі.

Нещодавно відремонтована станція Служби охорони здоров’я та консультування з оздоровлення студентів включає 23 000 квадратних футів площі, присвяченої потребам студентів, які займаються питаннями охорони здоров’я, консультування та оздоровлення. Заклад обладнаний для задоволення всіх ваших потреб первинної медичної допомоги, включаючи: зустрічі з медичними працівниками, звичайні діагностичні лабораторні тестування та рентгенівські послуги. Послуги конфіденційного консультування доступні для всіх студентів UAB безкоштовно.

Вимоги з англійської мови

IELTS Academic або інший, визнаний університетом еквівалентний документ про рівень англійської мови.

IELTS Academic 5.0-5.5 для зарахування через вступну програму на бакалавра.

IELTS Academic від 5.5-6.5 для зарахування через вступну програму на магістра.

IELTS Academic від 6.0 та вище для вступу напряму на перший курс.

Документи для вступу

Документи про освіту (середню, вищу або незакінчену вищу). Абооригінал виписки оцінок, якщо ви ще навчаєтеся.

Резюме або автобіографія вступників

Рекомендаційні листи від трьох менторів з місця навчання або роботи.

Вступний нарис (відомий як есе або мотиваційний лист).

Сертифікат про рівень англійської мови.

Всі документи, які видані не англійської мовою мусять супроводжуватися англійським перекладом документу.

Банківська довідка про наявність коштів на оплату навчання.

Заявка на отримання I-20 для оформлення візи. Для чого заповніть анкету DS-2019.


Студенти повинні подати офіційні стандартизовані тестові бали, якщо цього вимагає їх програма для розгляду вступу. Ми не будемо приймати бали GRE/GMAT яким більше п’яти років, якщо програма не вимагає відмови від імені заявника. Кандидати повинні звернутися до тестувального агентства, щоб офіційні бали надсилалися до коду закладу Вищої школи вищої школи (1856 для GRE, 1017 для MAT, 1CB5S61 для GMAT).

Запитати з приводу цієї освіти можна ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *