Menu Close

Cіті, університет Лондона – City, University of London

Posted in Університети
Університет СІТІ в Лондоні

СПОЛУЧЕНЕ КОРОЛІВСТВО: Лондон

Вступ до університету City, London

Зарахування на перший курс, підготовчі курси, переведення на магістратуру.

Вік, з якого приймають на навчання: 16+.

Мова навчання: англійська.

ОписВартістьЗручностіЗарахуванняШоуріл

Сіті, університет Лондона

Чому Сіті – це чудове місце для навчання?
Протягом 125 років Сіті забезпечував видатну освіту для студентів з усього світу.
З унікальним фокусом на професійних предметах, таких як бізнес, фінанси, економіка та інженерія, City є домом для п’яти спеціалізованих шкіл, включаючи Cass Business School – одну з провідних бізнес-шкіл Європи.

Яку б спеціалізацію ви не обрали в Сіті, вам будуть надані всі можливості для започаткування стабільно процвітаючої кар’єри.

Як Сіті університет Лондону допоможе досягти кар’єрних цілей?
Кожен курс в Сіті динамічний, релевантний та наповнений високоякісними науковими дослідженнями. І ваші модулі викладатимуться викладачами з галузевим досвідом.

Розташований у діловому та фінансовому окрузі Лондона, наш університет має тісні зв’язки з ключовими бізнес-гравцями як в місті, так і за його межами. Тож ви зможете забезпечити собі стажування, працевлаштування чи роботу після закінчення навчання.

В одному районі з університетом базуються штаб-квартири сотень глобальних компаній, серед яких:
Ґуґл
Чартергаус Кепітал Партнерз
Делоіт
Ллойд Банкінг Груп
Амазон

Вступ на наступні рівні вищої освіти:

Бакалавр

Магістр


Напрямки вищої освіти:

 • Актуарна наука
 • Бізнес та економіка з бухгалтерським обліком
 • Бізнес та економіка в суспільстві та культурі
 • Комп’ютерна наука
 • Інженерія та математика
 • Гуманітарні науки та право
 • Економіка
 • Інформатика
 • Журналістика
 • Правознавство
 • Науки та інженерія
 • Суспільні науки та мистецтво


Курси з англійської мови:

 • Англійська для академічних цілей
 • Англійська перед першим семестром
 • Англійська перед першим семестром для навчання в Cass Business School

Вартість і тривалість навчання


Бакалаврат:

Вступні програми від 16000 до 18000 (приблизно) фунтів стерлінгів за рік;
Рік навчання на бакалавра від 18000 (приблизно) фунтів стерлінгів за рік;

Навчання на бакалавра триває 3 роки. Рідко коли 4 роки.


Магістратура:

Вступні програми від 12000 фунтів стерлінгів за рік;
Рік навчання на магістратурі від 18000 до 40000 фунтів стерлінгів за рік;

Навчання на магістра триває 1-2 роки. Вартість і тривалість навчання залежить як від фаху, який здобувається. Так і від програми вищого навчального закладу для магістрів. В Сполученому Королівстві магістратура вважається післядипломною вищою освітою.


Супутні і додаткові витрати, які не включені у вартість навчання:

– Канцтовари;
– Студентські внески;
– Страхування;
– Oсобисті організаційні витрати, кишенькові;
– Помешкання з харчуванням;
– Трансфери від/до аеропорту;
– Авіаквитки та інші транспортні видатки;
– Доставка візового листа;
– Оформлення візи;
– Витрати на подання вступних пакетів документів;
– Послуги агенції.

Проживання

Сіті університет пропонує широкий спектр помешкань, серед яких сучасні та нещодавно відремонтовані зали для проживання в декількох хвилинах пішки від головних будівель кампусу, а також житло з приватної власності. Кожен з командою управлінського персоналу, в наших залах є приватні, сучасні навчальні спальні та загальні житлові приміщення, де можна готувати, відпочивати та відчувати себе як вдома.

Засоби для навчання

Ресурси та засоби, що надаються бібліотеками є невід’ємною частиною студентського досвіду та академічної освіти в Сіті, Лондонському університеті. Основна бібліотека Нортгемптонського скверу займає п’ять поверхів у будівлі університету. Тут є спеціалізовані бібліотеки для бізнес-школи Cass та для правників The City Law School.

Бібліотечні колекції формуються динамічно на вимогу студентів. Бібліотечний предметник присвячує підтримці студентів увесь курс, спрямовуючи їх до ресурсів для виконання завдань та підготовки до іспитів. Підтримка від бібліотекарів доступна через наші пункти запиту, в онлайн-чаті, у довідниках та на семінарах, які сприяють студентам знаходити, отримувати та застосовувати необхідні ресурси.

Бібліотеки надають широкий спектр підтримки студентам з додатковими потребами. В наявності програмне забезпечення для студентів із вадами зору.

Наші інноваційні навчальні аудиторії пропонують поєднання індивідуальних та групових навчальних сесій відповідно до потреб класу. У нас понад 1500 індивідуальних навчальних приміщень, обладнані робочими станціями для ПК, з приблизно 200 аудиторії для спільного навчання. Навчальні класи оснащені аудіовізуальним обладнанням, яке допоможе студентам підготувати презентації та поділитися та обговорити свої ідеї з колегами.

Передові технології та цілодобова підтримка ІТ забезпечують кожному студенту переваги від чудових ІТ-можливостей. Студенти отримують обліковий запис Microsoft Office 365, обліковий запис електронної пошти довічно, поряд із доступом до ряду можливостей, таких як відеодзвінки, хмарні сховища та повний набір Microsoft Office протягом навчання.

Наше забезпечення бездротової мережі на території кампусу дозволяє студентам підключатися до наших послуг із власних пристроїв та наших комп’ютерних лабораторій. Маючи понад 140 різних настільних гаджетів, студенти мають широкий доступ до програмного забезпечення, якого потребують для навчання. Деякі лабораторії працюють цілодобово і студенти можуть користуватися веб-сайтом City, щоб знайти доступні комп’ютери в будь-який час доби.

Навчання в Сіті, Лондонському університеті надає студентам доступ до ряду інших бібліотек, включаючи бібліотеку Senate House, яка пропонує додаткові онлайн-ресурси.

Вступ на бакалавра

Ми пропонуємо якісні, комплексні вступні курси для абітурієнтів, які нададуть підготовку та потенціал для досягнення успіху на програмі вищої освіти.

Наші процедури прийому та відбору мають на меті оцінити вас справедливо та послідовно. Ми оцінюємо заявки за індивідуальними заслугами з урахуванням ваших навчальних досягнень, відповідного досвіду та мотивації пройти курс.

Щоб бути зарахованими для навчання на диплом бакалавра в Сіті. Ви повинні задовольнити загальну мінімальну вимогу Сіті про проходження двох предметів на рівні GCE A-level або еквівалент. Ви також повинні відповідати конкретним вимогам курсу, на який ви подаєте заяву, який може перевищувати мінімальні вимоги Сіті та вказані на наших сторінках курсу. Нарешті, ви повинні бути прийняті викладачами курсу. Коли ви подаєте заявку, фактична пропозиція, яку ви отримаєте, може відрізнятися від вимоги, зазначеної на сторінці курсу. Оскільки багато наших курсів є дуже конкурентними, відповідність мінімальним вимогам не гарантує вступу.

Заяви для навчання на диплом бакалавра приймаються через UCAS – Службу прийому до університетів та коледжів.
Сіті приймає цілий ряд міжнародних кваліфікацій для вступу.

Вимоги до англійської мови:
– IELTS Academic 5.5 та вище для вступу на перший курс. Або міжнародно визнаний еквівалентний документ.
– IELTS Academic 4.5 – 5.0 (але не менше 4.5 у письмовій частині) для зарахування через вступну програму.


Вступ до магістратури

Кандидати до магістратури зазвичай мають ступінь вищої освіти або еквівалентну кваліфікацію в професії. Якщо ви не маєте диплому або еквівалента, але у вас є відповідний досвід та / або професійна кваліфікація – ви все одно можете бути прийняті до магістратури або аспірантури на розсуд відповідного відділу. Крім того, Сіті визнає вступні кваліфікаційні програми, що надаються центром INTO City, при Лондонському університеті.

Перед реєстрацією вам потрібно буде подати оригінали сертифікатів або завірені копії відповідних ступенів та інших кваліфікацій. Період прийому заяв на вступ визначається кожним факультетом і може бути закритий вже в лютому для курсу, що почнеться з вересня того ж року. Доцільно подавати заяву якомога раніше, оскільки конкуренція за місця на багатьох курсах надзвичайно висока і вони можуть бути повністю заповнені задовго до кінця періоду прийму заяв на вступ.

Зверніть увагу: в більшості магістерських програм заяви подаються безпосередньо до Сіті (як правило, до конкретного факультету, який веде ваш курс).

Вимоги до англійської мови:
– IELTS Academic 6.5 та вище для переведення на магістратуру. Або міжнародно визнаний еквівалентний документ.
– IELTS Academic 5.0 (не менше 5.0 у письмовій частині) для зарахування на магістратуру через вступну програму.


Рівні можливості
Усі заявки розглядаються індивідуально і відповідно до політики університету щодо рівних можливостей. Співробітники мають відповідну кваліфікацію та досвід, щоб забезпечити вам повністю справедливе ставлення до виконання обраного курсу навчання.

Сіті визнає студентів, які мають можливість досягти успіху у вищій освіті. І вітає заявки від людей незалежно від їх статі, віросповідання, віку, раси, національного походження, соціального походження, сімейного чи батьківського статусу, сексуальної орієнтації чи інвалідності. Сіті також дотримується принципів розширення участі та заохочує кандидатів з неповною або нетрадиційною освітою.

Запитати з приводу цієї освіти можна ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *